• ساختمان دهیاری بیجی کلا
  • مجموعه: طبیعت
  • اعضای شورای اسلامی بیجی کلا از راست آقایان 1 سید حسین حسینی2 مهدی ولی زاده3 سید ابوالحسین حسینی
  • مجموعه: طبیعت
خلاصه عملکرد دهیاری در سال 94 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط سید محمد حسینی   
چهارشنبه, 18 فروردین 1395 ساعت 10:45
با توجه به اینکه یکی از وظائف دهیاریها ؛ارائه گزارش عملکرد  دهیاری به عموم مردم هر روستا می باشد؛ بنابراین سعی شده است خلاصه ای از فعالیتهای دهیاری بیجی کلا که در سال 1394 در زمینه های مختلف صورت گرفته از طریق سایت اینترنتی دهیاری بیجی کلا به رویت مراجعه کنندگان به این سایت برسد.
1- احداث سرویس بهداشتی و ساماندهی وضعیّت برق و روشنایی آرامگاه بالا محله با حمایت مالی خیّرین به مبلغ 13/000/000 تومان.

2-برگزاری کشتی سنتی لوچو (جام رمضان) با هزینه ای به مبلغ حدود 9/500/000 تومان که 50 درصد از این هزینه ها به نیت خیر توسط خیرین و تماشا چیان پرداخت شده است.3- توسعه پل روی رودخانه محل رود جهت عریضتر شدن پل قدیمی به منظور سهولت در عبور و مرور خودروها.


4- پوشش قسمتی از سقف پروژه نیمه کاره سالن ورزشی با خرید 1262 متر مربع ورق طرح ذوزنقه؛فوم و توری به منظور پوشش حدود 860 متر از سقف سالن ورزشی با هزینه ای به مبلغ حدود 20/000/000 میلیون تومان


5-عقب نشینی دیوار آقای حاج علی اکبر رمضانی و میر محمد علی (سیدجمال) حسینی فرزند مرحوم  میر رجب و جابجایی نهر آب زراعی جنب این دیوار با هزینه ای به مبلغ حدود 6/500/000 تومان6- تعمیرات روشنایی معابر در چهار مرحله و مجموعاً با هزینه ای حدود 3/000/000 تومان.

7- پی گیری در خصوص مرتفع نمودن ضعف ولتاژ برق کوچه های لاله 3 و 4 که انشاء اله عنقریب هفتمین ترانس برق روستا؛ جهت تقویت ولتاژ برق این منطقه به شبکه برق روستا افزوده می شود.

8- حضور برنامه ریزی شده در محل کار به منظور پاسخگویی به نیاز مراجعین محترم در زمینه امور اداری که در این راستا حدود 500 نامه بنا به درخواست مراجعه کنندگان به ادارات؛نهادها؛بانکها و سازمانهای مختلف از سوی دهیاری ارسال شده است.
9- پی گیری در خصوص تهیه  ده ها هزار لیتر سوخت کشاورزی(گازوییل و نفت سفید)در زمان کاشت؛داشت و برداشت برنج  و توزیع آن بین کشاورزان زحمت کش.


10- پی گیری در خصوص صدور سند مالکیت و انجام امور مربوط به آن از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه بابل ؛ لازم است نتایج این پی گیریها به صورت حضوری در جلسات عمومی که برگزار می شود خدمت اهالی ومتقاضیان گزارش داده شود.

11- تهیه بیش از 1/000 اصله نهال صنوبر و اکالیپتوس و کاشت آن بر روی دیواره آببندان محل.

12-پی گیری در خصوص به هنگام سازی کد پستی(تعریف کد پستی برای املاک فاقد کد پستی) و انشاء اله ساخت و نصب پلاک و کدپستی برای املاک روستا در آینده ی نزدیک.


 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

 

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیوندها